§1
Ogólne informacje

www.annagregory.com  jest stroną i sklepem internetowym firmy ANNA GRZEGORCZYK „ANNA GREGORY”, prowadzącej działalność gospodarczą z siedzibą przy ul.Józefa 2, 31-056 w Krakowie, NIP:6772405237. Sklep zajmuje się sprzedażą ubrań projektu Anny Grzegorczyk, głównego projektanta oraz właścicielki firmy.

§2
Zamówienia

Zamówienie czyli zakup produktu jest możliwe w zakładce „sklep”.  Zakupy można zrobić bez rejestracji. Zakupu dokonujemy poprzez wybór produktu oraz rozmiaru. Wtedy produkt przechodzi do „koszyka” w którym możemy dodawać lub usuwać wybrane produkty. Następnie wybieramy przesyłkę krajową (13zł) lub międzynarodową (69zł). Ceny produktów zamieszczone na stronie są cenami brutto (uwzględniają podatek VAT).  Zamówienia realizowane są na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej.

§3
Dostawa i wysyłka towaru

Czas dostarczenia przesyłki wynosi do 7 dni roboczych na terenie Polski oraz 7-10 dni – reszta Europy.  Dostawa zamówionego towaru odbywa się w dni robocze. Zamówienie realizowane jest poprzez firmę kurierską UPS. Jeśli przesyłka wróci ponownie do nadawcy z przyczyn od niej niezależnych, np. z powodu podania nieprawidłowych danych w tym danych adresowych lub zmiany miejsca zamieszkania, wyślemy do was towar ponownie po opłaceniu kosztów przesyłki.

 

§4
Płatności

Płatności realizowane są za pomocą systemu Przelewy24 (system ten współpracuje z kartami Visa, Mastercard, Diners Club oraz polskimi bankami) lub PayPal lub przelewem na konto sklepu:
Nr konta: PL 09 1050 1445 1000 0092 2884 7506 (bank ING)                                                                                                
Dane: Anna Grzegorczyk „ANNA GREGORY”
ul.Józefa 2, 31-056 Kraków

 

§5
Zwroty i reklamacja

Zakupiony towar można zwrócić do 14 dni liczonych od dnia otrzymania przesyłki.  Zwrotowi i wymianie podlega towar kompletny, a sam produkt nieuszkodzony oraz nie posiadający śladów użytkowania. Do towaru należy dołączyć paragon. Zwracamy Wam cały koszt zakupu, łącznie z kosztem pierwszej wysyłki do Was. Koszt wysyłki zwrotnej jest na koszt Klienta.
Towar należy zwrócić na adres:
Anna Grzegorczyk „Anna Gregory”
Ul. Józefa 2
31-056 Kraków
Zwrot płatności zostanie dokonany w terminie 7 dni od otrzymania przesyłki na podany numer konta Klienta. W przypadku reklamacji towaru i jej uwzględnienia zwrócimy koszty poniesione przez Klienta w tym koszt dostarczenia oraz zwrotu towaru.

 

§6
Polityka prywatności oraz ochrona danych osobowych

Administratorem baz danych osobowych przekazywanych przez Was podczas zakupów jest Sprzedający. Dane osobowe wykorzystywane są jedynie w celu realizacji waszego zamówienia i nie są przekazywane żadnym innym firmom lub osobom. Klienci mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawienia.

zapisz się do newslettera